بهترین دبستان دخترانه کرج: شما به عنوان والدین به دنبال بهترین چیزهای ممکن برای فرزندتان هستید و این طبیعی است. شما می خواهید که او در یک محیط محرک تکامل یابد ،  رشد کند، معاشرت کند و احساس خوبی داشته باشد.

بدیهی است که بهترین دبستان دخترانه کرج دبستانی  است که با فرزند شما، شخصیت و ویژگی های او مطابقت دارد.

بهترین دبستان دخترانه کرج | مجهزترین مدرسه غیرانتفاعی | ماندگاران

یادگیری اساسی آینده را می سازد! بر اساس شعار بسیاری از روانشناسان، “همه چیز از ابتدا شروع می شود” .

به این معنا که مهم است که شروع تحصیل فرزندتان را کم اهمیت تلقی نکنیم.حتی اگر او قرار است تازه به کلاس اول برود.

کلاس تقویتی زبان انگلیسی در مدرسه | مدرسه کرج | ماندگاران

آینده تحصیلی  یک کودک از ۶ سالگی تعیین می شود.

دبستان ماندگاران

اما ملاک انتخاب یک دبستان  خوب لزوماً با انتخاب یک دبیرستان خوب یکی نیست.

در دبستان ، شما تلاش خواهید کرد تا فرزندتان این شرایط را داشته باشد:

در کلاسی با تعداد کم دانش آموز (کمتر از ۲۵ نفر ایده آل است) باشد.

آموزش به روش نوین | پیش دبستان غیرانتفاعی دخترانه | ماندگاران

دبستان دارای پرسنل  آموزشی و پرورشی مراقب، صبور و متخصص باسد۵.

برنامه مدرسه ، فعالیت های ارائه شده و آموزش پذیرفته شده نیز مهم هستند.

شما ممکن است یک آموزش مدرن یا برعکس، یک آموزش بسیار کلاسیک را ترجیح دهید.

شما می توانید بین یک دبستان دولتی  یا یک دبستان خصوصی یکی را انتخاب کنید.  در موسسات خصوصی، برخی از آنها خارج از قرارداد هستند مانند مدارس غیر انتفاعی شرایط آموزش و ساعات کلاس با استانداردهای آموزش و پرورش تا حدی متفاوت است.

بهتر است مدرسه در موقعیتی نزدیک به محل زندگی شما باشد زیرا راه روزمره  طولانی به صورت پیاده یا سرویس انرژی زیادی از فرزند شما در دبستان یا زمان انجام دادن تکالیف خانه می گیرد.

بهترین مدرسه دخترانه در مهر ویلا | دبستان کرج | ماندگاران

برای پیدا کر ن بهترین دبستان دخترانه کرج با  سایت ما همراه شوید‌‌.

چگونه بهترین دبستان دخترانه کرج را پیدا کنیم

معلمی به کلاسی از دانش آموزان دبستانی درس زیست شناسی می دهد.

مهم ترین نکته در انتخاب دبستان ابتدایی، آموزش ، روش آموزش خواندن و ریاضیات و بالاتر از همه سازگاری با کودک با خلق و خوی متفاوت است

دبستان دخترانه کرج | مجهزترین مدرسه کرج | ماندگاران

.

زیرا اگر اکثر کودکان خواندن را با روش هجایی یاد بگیرند که رمزگشایی همه کلمات را ممکن می کند، بقیه با روش جهانی، نیمه جهانی یا ترکیبی راحت تر خواهند بود.

یک دبستان ابتدایی با تعداد کمی دانش آموز در هر کلاس (حدود بیست و پنج نفر) انتخاب کنید تا در آن معلم بتواند هر دانش آموز را همراهی کند.

از پروژه آموزشی دبستان فرزند خود مطلع شوید :

  • تکالیف چگونه پیش می رود؟
  • آیا  اشکالات دانش آموزان مرور می شود؟
  • آیا چندین روش یادگیری وجود دارد؟
  • آیا گاهی اوقات دانش آموزان بین سطوح مخلوط می شوند؟
  • آیا تمرینات گروهی ارائه می شود؟

محیط دبستان ابتدایی نیز برای کودک شما مهم است که در آنجا احساس راحتی کند. به عنوان مثال، یک زمین بازی با فضای سبز و بازی برای کودک شما بیشتر از یک فضای کاملاً سیمانی محرک و آرامش بخش است.

یک دبستان  ابتدایی خوب قبل از هر چیز دبستانی است که فرزند شما در آن احساس خوبی داشته باشد و پیشرفت کند.

بهترین مدرسه دخترانه کرج

زمانی که نوبت انتخاب بهترین مدرسه دخترانه می‌رسد، حتما نگرانی‌های زیادی به سراغ شما می‌ایند. آیا محیط مدرسه امنیت فرزند مرا تامین می‌کند؟ کیفیت تحصیلی و موارد آموزشی در مدرسه مطابق شعارهای تبلیغاتی است؟ مدرسه چه امکانات و برنامه آموزشی دارد؟

این نگرانی ‌ها سبب می‌شود که به هر شخصی که فرزند بزرگتر از فرزند شما دارد این سوال را لپرسید یا در سایت ها مدام به دنبال این  باشید که بهترین مدرسه دخترانه کرج کجاست؟  در این متن ما شما را با بهترین مدرسه دخترانه کرج به نام ماندگاران آشنا می‌کنیم جایی که روحیه فرزند شما را با کلاس های هنری لطافت می‌بخشد و با کارگاه های مدرن کامپیوتر تکنولوژی روز را به او آموزش می ‌دهد.

چرا دبستان دخترانه ماندگاران بهترین دبستان دخترانه کرج است؟

مهمترین مزیت دبستان ماندگاران نسبت به سایر مدارس خصوصی و دولتی تعداد کم دانش آموزان در هر کلاس است. این مسأله سبب می‌شود که معلم و دانش آموز ارتباط بیشتری با هم داشته باشند، دانش اموز در نقطه توجه معلم باشد، معلم با نقاط ضعف و قوت او آشنا شود و انها را برطرف یا تقویت کند. در کلاس های کم جمعیت کودک فرصت حضور بیشتری در بحث‌های کلاسی دارد که سبب بالا رفتن اعتماد به نفس او خواهد شد.

مزیت دیگر مدرسه دخترانه ماندگاران کیفیت بالای آموزش زیر نظر معلمان با سابقه، با دانش و به روز می‌باشد‌. در این دبستان معلم با ترکیب شیوه اموزش سنتی و مدرن و شیوه آموزشی متنوع، مطالب را به دانش آموز منتقل می‌کند.

در نهایت انچه که مدرسه ماندگاران را از سایر مدارس متمایز می کند، مدیریت توانای آن است.در این دبستان مدیریت بر تمام امکانات و تجهیزات مدرسه مانند استخر، اتاق کامپیوتر، لابراتوار زبان، آزمایشگاه علوم، کلاس های درس، سالن غذاخوری و … نظارت دارد تا بدون ایراد و مشکل باشند، نظافت و بهداشت تمام محیط ها روزانه بررسی می‌شود. مدیریت مدرسه دخترانه ماندگاران بر رفتار دانش اموزان و مربیان نیز نظارت کامل دارد. تیم مدیریت این دبستان مدام در تلاش است تا به جایگاهی بالاتر از اهدافش برسد.‌

بهترین مدرسه کرج

کلاس های متنوع علمی در مدرسه ماندگاران – معلمان دبستان دخترانه ماندگاران: مدرسه ماندگاران از جمله مدارسی است که علاوه بر آموزش مطالب درسی به مطالب علمی را به کودکان آموزش می دهد و برای فصل های گرم تابستان کودکان شما کلاس های علمی مهیجی را در نظر گرفته است .

کلاس های علمی که در این مدرسه برگزار می شود زیر نظر مجرب ترین استادها مدیریت می شود که کودکان شما به صورت اصولی می توانند آموزش ببینند.

ما در این نوشتار در تلاش هستیم اطلاعاتی را در خصوص کلاس های متنوع علمی که در مدرسه ماندگاران برگزار می شود با شما در میان می گذاریم. با ما همراه باشید.

کلاس تقویت ریاضی

ریاضی از درس هایی می باشد که فرد بهتر است از همان ابتدای ورود به مدرسه آن را به صورت اصولی یاد بگیرد .

یادگیری ریاضی و توانایی حل مسئله می تواند هوش کودکان را تقویت کند و موفقیت آن ها را در آینده تضمین کند.

‏ آموزش سازه های ماکارونی

نوعی دیگر از مهارت ها که امروزه توجه بسیاری از جهانیان را به خود جلب کرده است می توان به طراحی سازه های ماکارونی اشاره کرد که می تواند به خلاقیت کودکان کمک بسیاری کند .

برگزاری کلاس های نویسندگی

نویسندگی هنری بسیار ارزشمند است که برای موفقیت در آن باید با قواعد نگارشی آشنایی کامل داشته باشید.

در مدرسه ماندگاران مهارت نویسندگی به صورت کاملا اصولی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

کلاس های هوش و خلاقیت

کلاس های هوش و خلاقیت که در مدرسه ماندگاران برگزار می شود این امکان را برای کودکان به وجود می آورد که استعدادهای خود را شناسایی کنند و در جهت پیشبرد این استعدادها نهایت تلاش خود را به کار ببرند.

معلمان دبستان دخترانه ماندگاران

معلمانی که در مدرسه غیر انتفاعی ماندگاران مشغول به کار هستند دوره های روانشناسب کودک را پشت سر گذاشته اند و می توانند بهترین پاسخ را برای نیاز کودکان دبستانی پیدا کنند ، همان طور که در جریان هستید معلمان می توانند ارتباط عاطفی قوی با دانش آموزان برقرار کنند و با محبت کلامی در تلاش هستند که کودکان را همسو با خود کنند تا بتوانند بر کودک تسلط داشته باشند.

 معلمانی که در مدرسه غیر انتفاعی ماندگاران در خال تدریس هستند دارای مدارک علمی معتبر از مراکز دانشگاهی هستند و همین امر سبب شده است که بتوانند با روش های جدید مطالب درسی را برای کودکان بازگو کنند که می تواند یادگیری کودکان را افزایش دهد و در صورتی که کودکان متوجه مطالب آموزشی نشوند مجددا برای آن ها تکرار می کنند و این کار تا زمانی انجام می دهند که دانش آموزان مطالب درسی را یاد گرفته باشند.

بهترین دبستان کرج

معلمان در تلاش هستند که با انجام امور خلاقانه  ذهن کودک را درگیر کنند که همین امر خلاقیت کودکان را به دنبال دارد و می تواند سرعت یادگیری را افزایش دهد.

معلم هایی که در این مدرسه در حال آموزش کودکان هستند اطلاعات کامل و دقیقی در ارتباط با ابزارهای هوشمند دارند و می توانند مطابق با استانداردهای روز دنیا به آموزش کودکان شما بپردازند.

کودکانی که برای اولین بار از والدین خود دور می شوند  ترس ها و نگرانی های مخصوص به خود را دارند و در صورتی که به این نگرانی ها توجه نشود می تواند کودک را از مدرسه فراری کند و یک معلم باید این مهارت را داشته باشد که ترس کودکان را شناسایی کند و ‏راهکارهایی مناسب را جهت مقابله با این ترس ها ارائه دهد که دانش آموزان بتوانند با ترس های  خود مقابله کنند در نتیجه این تلاش ها کودک  پی می برد که برای ورود به اجتماع باید به ترس های خود غلبه کند تا بتواند موفق باشد.

معلم ابتدایی با توجه به این که ساعت های بسیاری را با کودک می گذراند باید از روحیات آن ها با خبر باشد و به مسائل روحی و ‏جسمی کودکان توجه کند.

کارهای گروهی را به دانش آموزان محول کند تا نحوه برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند و همچنین به خاطر داشته باشند که برای انجام کارهای گروهی نباید خود محور باشند و بر روی کمک هم تیمی های خود حساب کنند.

مدرسه ماندگاران با کادری مجرب در تلاش است که کلاس های علمی متنوعی را برای دانش آموزان برگزار کند تا آن ها بتوانند مهارت های خود را افزایش دهند.

هر ساله تعداد زیادی از والدین با مشکل انتخاب موسسه آموزشی برای فرزند خود مواجه می شوند. اگر بیش از یک مدرسه در منطقه شما وجود داشته باشد، این مشکل فوراً حاد می شود و باعث سردرد می شود.

تا هفت سالگی کودک، تخیل والدین ساختمان زیبایی را ترسیم می کند که در آن پرسنل مسئول و مهربان بالاترین کیفیت آموزش را در جهان به کودکان ارائه می دهند، فعالیت های اوقات فراغت را سازماندهی می کنند و تیمی از دوستان ایجاد می کنند که می تواند سال ها دوام بیاورد.

در مواجهه با واقعیت، رویاها به خاک می افتند، ناامیدی در کل سیستم آموزشی را فرا می گیرد. انتخاب بهترین دبستان برای فرزند شما کاری است که نیاز به بررسی و تحقیق بسیاری دارد.

با بررسی شفاهی از والدین نمی توان به یک جمع بندی رسید زیرا ملاک ها و معیارها با هم تفاوت دارد. آنچه که از دید یک خانواده چالش است خانواده دیگر به راحتی از آن می گذرد ، استعداد بچه ها نیز با هم متفاوت است و از این رو رضایت ها یکسان نیست! امیدوارم در این مقاله به شما در یافتن بهترین دبستان دخترانه کرج کمک کرده باشیم . برای آگاهی بیشتر از لیست بهترین دبستان های دخترانه کرج با سایت ما همراه باشید.

بهتر است تا کدام مدرسه را برگزینیم؟ نمونه دولتی؟ شاهد؟ یا… مشخصات یک مدرسه برتر در شهر کرج چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به معیارهایی که دبستان ماندگاران را از دیگر مدارس متمایز می کند بپردازیم.

 بهترین مدرسه غیردولتی کرج

یکی از دغدغه های والدین برای فرزندانشان برگزیدن یک مدرسه خوب است که هم از امکانات قابل توجهی برخوردار باشد و هم معلمان مجربی در آن حضور داشته باشند. البته این دغدغه می تواند به حساسیت های زیادی دامن بزند. یک مدرسه مناسب و خوب و موفق از چه پارامترهایی باید برخوردار باشد؟ در ارتباط با این مسئله باید از مشاورینی کمک گرفت که در این حوزه تخصص دارند. مشاوران باید ضمن پیمایش شهر کرج مدارس خوب و برتر این ناحیه را به والدین دانش آموزان معرفی کنند تا آن ها بتوانند تصمیم خوبی برای فرزندان خویش بگیرند. در رابطه با این مسئله مشاور باید از والدین دانش آموز بپرسد که فرزندش پیشتر در چه نوع مدرسه ای تحصیل می کرد و سطح نمرات و اخلاقیات دانش آموز چه طور بوده است.

باید در رابطه با انتظاراتی که پدر و مادر دانش آموز از یک مدرسه خوب در سطح شهر کرج دارد آگاه باشیم. در اینخصوص نباید این انتظار را برای خانواده ها ایجاد کرد که توقع زیادی از مدارس دولتی داشته باشند؛ زیرا از حیث رسیدگی به مسائل درسی دانش آموزان در مقابل مدارس خصوصی و غیرانتفاعی کم می آورند. مدارس دولتی به خاطر رایگان بودن و همچنین سطح پایین درآمد خانواده هایی که بچه های خود را به آن ها می سپارند در بعضی اوقات از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و به همین علت مشاوران دستشان در اینخصوص آنچنان پر نیست و باید تمام جوانب را در نظر بگیرند. مدرسه ماندگاران در کرج به عنوان بهترین دبستان کرج شناخته می شود که مشکلات دبستان های دولتی را ندارد و از امکانات بسیار ویژه ای هم برخوردار شده است.

ویژگی های بهترین مدرسه کارج

ماندگاران به عنوان بهترین مدرسه کرج تاکید خود را بر کسب موفقیت دانش آموز در طول دوره تحصیلی می گذارد. این مدرسه از امکانات آموزشی ویژه ای بهره مند شده است و از معلمین آگاه و متعهدی در امر تدریس سود می برد. در مدرسه ماندگاران است که دانش آموزان در خصوص رفتار و کاری که انجام می دهند مسئول هستند و مدیر و معاون مدرسه خطای یک دانش آموز را به پای دیگری نمی نویسند. در بهترین دبستان کرج، یعنی ماندگاران معلمان باید به عنوان الگوهای مناسبی در زمینه اخلاق و صداقت شناخته شوند. در ماندگاران، دانش آموز این فرصت را دارد که  با معلم خود تعامل خوبی برقرار کرده و مشکلاتش را مرتفع کند. در حقیقت زمان بسیار مناسبی در این رابطه وجود دارد که دو طرف می توانند به واسطه آن ارتباط نزدیکی با یکدیگر داشته باشند. در ادامه باید به این مسئله اشاره کرد که آموزگاران این مدرسه از رفتار مثبتی در مواجهه با دانش آموز برخوردارند و از شیوه های منسوخ تربیتی و آموزشی استفاده نمی کنند. روش هایی که اتخاذ آن ها در مدارس قدیمی موجبات ترس و اضطراب دانش آموز را فراهم می کند. در ماندگاران توانایی های کودک بارور می شود و کسی به خاطر ضعیف بودن در مهارتی مورد مقایسه با دیگری و همچنین شماتت قرار نمی گیرد.

بهترین دبستان کرج از نظر مدیریتی و آموزشی

مدیریت دبستان دخترانه ماندگاران از یک تقویم سالیانه که حاوی برنامه آموزشی در مدرسه است سود می برد. کادر آموزشی نیز از رفتار خوشایند و مطلوبی در برابر دانش آموز برخوردارند و دانش آموزان هم در کارهای گروهی مدرسه و همچنین فعالیت های آموزشی و تربیتی نظیر تشکیل شورای دانش آموزان، انجمن علمی و برپاداشتن نماز جماعت حضور پیدا می کنند. تمام معلمین و همه افرادیکه در کار آموزش و پرورش دانش آموزان دخیل هستند از سواد بسیار خوبی بهره مندند و با مسائلی که در ارتباط با تعلیم و تربیت محصل باشد آشنایی کامل دارند. مدیران و همچنین معلمین دبستان ماندگاران با اصول روانشناسی تربیتی به خوبی آشنا هستند و می توانند بر مبنای این مسئله با دانش آموزان رو به رو شوند. این مسئله را نیز باید ذکر کرد که تعامل بسیار ویژه ای بین مدرسه و اولیای دانش آموزان برقرار است و این مهم روز به روز بهتر نیز می شود.

شورای دبیران مدرسه هم به نحو ویژه ای فعال است و برنامه های آینده را به بحث و تبادل نظر می گذارد. این مدرسه با اداره آموزش و پروش استان و همچنین دیگر سازمان ها ارتباط خوبی دارد و توانسته تعامل ویژه ای با آن ها برقرار کند.

بهترین مدرسه کرج از نظر محیط آموزشی

فضای آموزشی دبستان ماندگاران به عنوان یک مدرسه برجسته در سطح شهر کرج متناسب با سن و همچنین پایه تحصیلی دانش آموز تعبیه شده است. در ادامه باید گفت که مدرسه ماندگاران از محیطی زیبا و دل انگیز شکل پیدا کرده است. در این مدرسه ابعاد کلاس های درس و ایضا صندلی ها و نیمکت ها بر مبنای سن دانش آموزان و همچنین پایه تحصیلی آن ها شکل یافته است. در ماندگاران کلاس ها به گونه ای ترتیب یافته است که نشستن در آن ها راحت باشد و سیستم های گرمایشی و

 همچنین سرمایشی به درستی کار کند. سرویس مدرسه هم در اختیار دانش آموزان است تا به راحتی از مدرسه به خانه و از خانه به مدرسه تردد کنند. مدرسه ماندگاران به بهداشت روحی محصلینی که در آن تحصیل می کنند توجه کم نظیری دارد و فضای خوبی را برای

 کتابخانه، آزمایشگاه ، سالن غذاخوری و… درنظر گرفته است. تجهیزات آزمایشگاهی در آزمایشگاه مدرسه نیز تکمیل است تا دانش آموزان بتوانند به سهولت تکالیف علمی خود را انجام دهند. کلاس های فوق برنامه  در مدرسه هوشمند ماندگاران نقش بسزایی در آموزش و پرورش محصلین دارد.

بسیاری از مهارت هایی که بچه ها در ادامه زندگی شان از آن ها بهره مند می شوند در این سنین یاد گرفته اند که چگونه از آن ها استفاده کنند. مدرسه ماندگاران نیز محمل خوبی برای یاد گرفتن مهارت های هنری و علمی است. شاکله اصلی شخصیت دانش آموز در مدرسه شکل می گیرد و اگر این فرایند به خوبی پیش برود، وی می تواند زندگی مناسبی در آینده داشته باشد.